برنج
امروز شنبه 16/12/1399
ارسال به دیگران دریافت خبر نامه

کاربر :

Login : ورودرمز را فراموش کرده ام

Sign up : ثبت نام

0

 
پنج شنبه / /

مشکل کمبود برنج در بازار اهواز برطرف مي‌شود


مشکل کمبود برنج در بازار اهواز برطرف مي‌شود

رييس امور صنفي، توليدي و خدماتي شهر گفت: قطعا وقتي عرضه کم شود تقاضا براي آن محصول زياد مي‌شود، هر چند در حال حاضر برنج در بازار کم شده اما به‌طور قطع، دائمي نبوده و اين مشکل برطرف مي‌شود.


عبدالمجيد وحيدي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه‌خوزستان، اظهارکرد: اگر مردم قدري صرفه‌جويي کرده و در مصرف و خريد برنج رعايت کنند قطعا شرايط موجود از بين خواهد رفت.


وي بيان‌کرد: قطعا با توجه به اين‌که در ايام اربعين هستيم، فروش برنج به مراتب بيشتر از روزهاي عادي است، لذا انتظار مي‌رود بعد از اين ايام خريدهاي مردم نسبت به برنج کم شود.


رييس امور صنفي، توليدي و خدماتي اهواز از سهميه خريد برنج وارداتي توسط دولت خبر داد و افزود: کار ثبت سفارش برنج از سوي دولت انجام شده اما با مشکل افزايش قيمت مرجع مواجه شدند و همين امر موجب وقفه در عرضه برنج شده است.


وي تصريح‌کرد: با توجه به نياز هيات‌ها و دسته‌جات عزاداري از سوي سازمان صنعت، معدن و تجارت 10 فروشگاه بزرگ و 30 فروشگاه کوچک کار توزيع برنج را در اهواز برعهده دارند.


وحيدي با اشاره به اين‌که مردم در مصرف زياده‌روزي مي‌کنند و بايد در خريد خود تجديدنظر کنند، گفت: متاسفانه امروز وقتي کالايي در بازار کم‌تر عرضه شد، عطش مردم براي خريد آن بيشتر مي‌شود.


وي در ادامه به وضعيت بازار و اصناف اهواز اشاره‌ و خاطرنشان‌کرد: متاسفانه فعاليت آن‌چناني در بازار مشاهده نمي‌شود و قدرت خريد مردم کم شده است. زماني بازار پررونق است که داد و ستد و گردش پول در آن جاري باشد که اکنون اين‌طور نيست.
اگر در مورد این مطلب نظری دارید می توانید در این قسمت ارائه نمائید:
نام
ایمیل
نظر لطفا فارسی تایپ کنید :
 

آرشیو :تماس با ما :   info@berenge.com
استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع ( و لینک مربوط به اطلاعات ) بلامانع است
سایت برنج    www.berenge.com