برنج
امروز شنبه 16/12/1399
ارسال به دیگران دریافت خبر نامه

کاربر :

Login : ورودرمز را فراموش کرده ام

Sign up : ثبت نام

0

 
جمعه / /

ارز مرجع واردات برنج و گوشت حذف نشده/ اعطاي کارت اعتباري کالا قطعي نيست


ارز مرجع واردات برنج و گوشت حذف نشده/ اعطاي کارت اعتباري کالا قطعي نيست

وزير صنعت، معدن و تجارت با تکذيب حذف ارز مرجع واردات برنج و گوشت گفت: هنوز هيچ تصميم گيري قطعي درباره اعطاي کارت اعتباري يا کارت کالا به اقشار کم درآمد گرفته نشده است.
به گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران؛ مهدي غضنفري درباره بحث‌هاي مطرح شده در مورد حذف ارز مرجع واردات برنج و گوشت گفت: هيچ ارز مرجعي از جمله ارز مرجع واردات کالاهاي اساسي مانند برنج و گوشت حذف نشده است.


وي در ادامه درباره مباحث مطرح شده مبني بر اعطاي کارت اعتباري خريد کالا به اقشار کم درآمد اظهار کرد: انتشار چنين کارتي در حد يک پيشنهاد در جلسات کارگروه مشترک دولت و مجلس مطرح شده است اما هيچ تصميم گيري درباره آن انجام نشده است.

غضنفري در پاسخ به سوال ديگري درباره توقف صادرات خودروي ايران به عراق عنوان کرد: مشکلاتي در مورد صادرات خودروي ايران به عراق به وجود آمده که در حال برطرف کردن‌ آن هستيم.

وزير صنعت، معدن و تجارت درباره اجراي فاز دوم هدفمندي‌ يارانه‌ها نيز گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت مسوول چگونگي و باز توزيع سهم ?? درصدي صنعت و توليد از درآمد اجراي فاز دوم شده است که براين اساس پيشنهادات مربوطه روز شنبه در جلسه کارگروه مشترک دولت ومجلس مطرح مي‌شود.

وي افزود: براساس توافقات انجام شده قرار است هر بخش به همان ميزان که در درآمد هدفمندي‌ يارانه‌ها سهم دارد در باز توزيع اين درآمد نيز سهم داشته باشد
اگر در مورد این مطلب نظری دارید می توانید در این قسمت ارائه نمائید:
نام
ایمیل
نظر لطفا فارسی تایپ کنید :
 

آرشیو :تماس با ما :   info@berenge.com
استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع ( و لینک مربوط به اطلاعات ) بلامانع است
سایت برنج    www.berenge.com