برنج
امروز پنج شنبه 7/12/1399
ارسال به دیگران دریافت خبر نامه

کاربر :

Login : ورودرمز را فراموش کرده ام

Sign up : ثبت نام

0

 
پنج شنبه / /

تغيير شبکه توزيع برنج هندي/ عرضه مرغ گرم با قيمت عمده فروشي


قيمت برنج تايلندي کيلويي 1550 تومان و نرخ برنج هندي کيلويي 3850 تومان تعيين شده است اما به زودي شبکه عرضه برنج هندي

به دليل بي نظمي در شبکه توزيع عرضه برنج هندي به زودي شاهد تغيير شبکه توزيع اين محصول خواهيم بود.

يدالله صادقي، رييس سازمان صنعت و تجارت استان تهران در پاسخ به سوال خبرنگار موج در خصوص قيمت عرضه برنج در نمايشگاه عرضه مستقيم کالا با اعلام اين مطلب گفت: قيمت برنج تايلندي کيلويي 1550 تومان و نرخ برنج هندي کيلويي 3850 تومان تعيين شده است اما به زودي شبکه عرضه برنج هندي تغيير يافته و اين کالا در اختيار کارمندان و کارگران و افراد تحت پوشش نهادهاي حمايتي هستند، قرار مي گيرد.
اين مقام مسئول ادامه داد: هر کيلو برنج ايراني نيز با تخفيف10 تا 15 درصدي در نمايشگاه عرضه مستقيم کالا توزيع مي شود.
صادقي در خصوص قيمت توزيع مرغ در نمايشگاه تصريح کرد: مرغ منجمد کيلويي 4800 تومان و مرغ گرم نيز بر اساس قيمت روز عمده فروشي در اين نمايشگاه توزيع مي شود و تا زماني که قيمت مرغ در بازار به تعادل برسد، قطعا توزيع مرغ منجمد ادامه خواهد داشت.
وي در خصوص عرضه پسته با نرخ 30 هزار تومان خاطر نشان کرد: بر اساس توافق ميان انجمن صادر کنندگان پسته ايران و سازمان صنعت و تجارت پسته فندقي کيلويي 30 هزار تومان در اين نمايشگاه عرضه مي شود و آجيل فروشان اجازه دارند پسته هاي خود را با سود 20 درصد و بر اساس فاکتور معتبر عرضه کنند و در حال حاضر 5 هزار تن پسته از انبارها خارج و روانه بازار شده است.
به گفته صادقي، هر کيلو گوشت منجمد برزيلي، گوشت منجمد استراليايي، گوشت تازه گوساله وارداتي، گوشت گاوي مخلوط و گوشت گوسفند گرم داخلي به ترتيب با نرخ هاي: 16500 تومان، 15750 تومان، 20900 تومان، 25000 تومان، 25000 تومان در اين نمايشگاه ها عرضه مي شود.
صادقي همچنين از عرضه ميوه در 25 اسفند ماه خبر داد و متذکر شد: ما پرتغال را کيلويي 1450 تومان و سيب ممتاز را کيلويي 1800 تومان از باغداران خريداري کرده ايم و در صورت نياز مصرف کنندگان مي توانيم اين ميوه ها را از 20 اسفند ماه نيز عرضه کنيم.
اگر در مورد این مطلب نظری دارید می توانید در این قسمت ارائه نمائید:
نام
ایمیل
نظر لطفا فارسی تایپ کنید :
 

آرشیو :تماس با ما :   info@berenge.com
استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع ( و لینک مربوط به اطلاعات ) بلامانع است
سایت برنج    www.berenge.com